Word Tower Oyunu Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi
 
Word Tower (oyun), Fugo tarafından üretilmiş mobil cihaz oyunudur. Oyunu indirerek, kurarak ve/veya üye olarak burada yazılanları okuduğunuzu, anladığınızı, kullanım şartlarına ve ilgili yasalara uyacağınızı kabul etmiş oluyorsunuz. "Siz", "sizin", "sizinki" gibi terimler, kullanıcılar için kullanılmaktadır. “Word Tower", "biz", "bizim", "bizimki" gibi terimler ise Fugo için kullanılmaktadır. Bu terimlerin çoğul kullanımları da, yine adı geçen tarafları ifade eder.
 
1. Giriş
 
Oyun da dahil olmak üzere ancak onunla sınırlı kalmayacak şekilde sitelerimize ait bütün içerik, materyaller, dökümanlar, bilgiler, grafikler, tasarımlar, ürünler, yazılımlar, güncellemeler, yamalar ve servisler, ilgili antlaşmalarla ve fikir / sanat eserleri kanunları ile yasal olarak korunmaktadır. Oyuna ve web sitelerine erişmeye çalışanlar bunun sorumluluğu üstlenirler ve hiçbir kısıtlama olmadan Internet, veri aktarımı, e-posta ve gizlilik ile ilgili yasalara uymayı taahhüt ederler. Oyunun, web sitelerinin ve materyallerin burada belirtilen kullanım şartlarına aykırı kullanılması durumunda önceden uyarıda bulunmaksızın oyun yapımcıları Word Tower oyun hesabınızı sonlandırma ve üyeliğinizi iptal etme hakkına sahiptirler.
 
 
2. Kullanım Koşulları
 
Sitelerimizden indirilmiş Oyun, herhangi bir uygulama ya da kod, dosyalar, kodla oluşturulmuş veya koda entegre edilmiş resimler, Oyunla birlikte gelen veriler, güncellemeler, yamalar ve bunlarla sınırlı olmayan Oyuna ait diğer unsurların kullanımı, burada belirtilen kullanım koşulları ile tanımlanmıştır. Oyuna ve ilgili uygulamalara erişim ya da oyunun indirilmesi, size hiçbir şekilde Oyuna ve uygulamalara sahiplik veya herhangi bir fikri mülkiyet hakkı vermez. Oyun mobil cihazlara cihazın resmi market yazılımı içinden indirilerek oynanır. Word Tower Internet üzerinden ve oyun sunucuları yardımıyla oynanan bir oyundur. Bu nedenle, oyunu oynayabilmek için Internet bağlantınızın aktif olması gerekmektedir. Internet bağlantılarında servis sağlayıcılardan ve/veya altyapıdan kaynaklanabilecek gecikmelerden ve/veya kesintilerden oyun geliştiricisi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Teknik aksaklıklardan dolayı oluşan veri kayıpları, oyuna ve hizmetlere erişim problemlerinden dolayı oluşabilecek hak kayıplarında oyun sahipleri problemleri çözme konusunda çaba sarf etmeyi kabul eder fakat kayıpların her koşulda telafisini garanti etmezler. Geliştiriciler oyunu oyun amacı dışında kullanan kişileri tespit ettikleri zaman bu kişilere ceza uygulayabilir ya da oyundan tamamen uzaklaştırma işlemi yapabilirler. Her oyuncu oyun kurallarına ve geliştiricilerin oyunu düzenlemek adına aldıkları kararlara uymakla yükümlüdür. Oyun yazılımı geliştiriciler tarafından sürekli değiştirilmekte ve güncellenmektedir. Bu güncellemeler sırasında yazılım bazı cihazların kapasitelerinin çalıştırmaya yetmeyeceği ölçüde değiştirilebilir. Böyle durumlarda yazılım cihazda işlemeyebilir. Geliştiriciler oluşan problemlerin çözümü için çaba sarfetmeyi kabul etmekle beraber oyuna giriş yapamamanız durumunda yaşayabileceğiniz hak kayıplarından sorumlu tutulamazlar. Oyun yazılımı ve oyun sunucuları arasındaki iletişimin geriye doğru mühendislik yöntemleri ile çözülmeye çalışması, dinlenmesi, değiştirilmesi, başka sunuculara yönlendirilmesi, oyun sunucularının simüle edilmesi, başka oyun sunucularının kurulması ve/veya işletilmesi kullanım koşullarına aykırıdır. Bu tip faaliyet içinde bulunan kişi ve kurumlar hakkında oyun geliştiricisi her türlü hukuki işlemi başlatma hakkında sahiptir. Oyun içi nickname tanımlamalarında argo ya da uygunsuz tanımlamalar yapılması kurallarına aykırıdır. Her türlü yazının ve davranışın sorumluluğu sahibine aittir. Bu tip davranış içinde bulunan kullanıcıların oyun geliştiricisi ve yetki verdiği kişiler tarafından geçici ve/veya kalıcı süre ile oyuna erişimleri engellenebilir. Fugo oyun içinde satılan ürünlerin içeriğinde ve fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Satın alınma yoluyla kullanımı başlamış özelliklerin parası iade edilemez. Word Tower oyununda uygulama içi tam sayfa ve/veya bant şeklinde reklam gösterimi yapılmaktadır.Reklam şirketleri ile kullanıcı kayıt bilgileri kesinlikle paylaşılmamaktadır.
 
3. Uyarılar
 
Kullanım koşulları veya diğer kurallardaki değişiklikleri içeren ama onlarla sınırlı olmayan uyarılar; e-posta veya sitelerdeki uyarı linkleriyle yapılabilir. Kullanım koşulları size haber verilmeden değiştirilebilir. Kullanım koşullarını periyodik olarak gözden geçirerek, uygun davrandığınızdan emin olmak durumundasınız. Ayrıca, bazı uygulama ve servisleri kullanırken, o uygulama ve servislere özel ve size zaman zaman gösterilen ya da gönderilen kurallara uymak durumunda kalabilirsiniz. Bütün bu şartlar ve kurallar, bu vesileyle, burada belirtilen kullanım şartlarına dahil edilmiş kabul edilir.
 
4. Lisans Hakkı
 
İndirme, deneme, satın alma ve/veya bir oyuna abone olmak size; bireysel, münhasır olmayan, devredilmeyen ve ticari olmayan bir kullanım lisansı verir. Oyun ve uygulamaların telif hakkı kanunlarınca korunduğunu ve fikri mülkiyetinin sahibinde olduğunu kabul ediyorsunuz. Bu bağlamda, herhangi bir şekilde Oyunu ve uygulamaları çoğaltmamayı, alt-lisans vermemeyi, ticari olarak kullanmamayı, Oyunun, uygulamaların yada materyalin türevlerini oluşturmamayı kabul ve taahhüt ediyorsunuz. Oyunu, logoları, markaları ve fikri mülkiyet haklarıyla korunan, oyun geliştiricisi ne ait olan herhangi diğer materyali değiştirmeyeceğinizi ve kötüye kullanmayacağınızı kabul ve taahhüt ediyorsunuz.
 
5. Yetkili Mahkemeler
 
Burada belirtilen kullanım şartlarına dair anlaşmazlıklarda İstanbul mahkemeleri yetkilidir.